Wednesday 7 October 2015

Basic Photography Course 27-30 VIII '15.

Kochani, po miesiącu postów przybliżających Wam przebieg mojego pobytu w Stanach Zjednoczonych oraz mojej opinii o nich, naszedł czas powrotu do naszej codziennej rzeczywistości. Myślami zatrzymajmy się jednak jeszcze przez chwilę na wakacjach, a konkretnie na podstawowym kursie fotografii, w którym wzięłam udział w dniach 27-30 sierpnia. Może kompletną "ciemnotą" nie jestem, dobrze wiedziałam co i jak w aparacie, ale nie zawsze chciało mi się odpowiednio ustawiać wszystkie parametry... Dzięki tym zajęciom teraz za każdym razem bez problemu zwracam na nie uwagę :)
Choć co prawda zdjęcia te nie tworzą spójnej całości, gdyż stanowią efekty przeróżnych ćwiczeń, to chciałabym Wam pokazać najlepsze z nich.
 
P.S.: Dla mieszkających w okolicach Gdyni, ewentualnie zainteresowanych uczestnictwem w takim kursie - oto link do strony prowadzącego mój kurs: http://www.kurs-fotografii.com.pl/ Zdecydowanie polecam!!!
 
 
ph. Anna Jakubek (me)


8 comments:

 1. Świetne zdjęcia! Najbardziej podobają mi się dwa pierwsze!
  justfashion-justpassion.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. swietne zsjęcia, ja nawet raz zaczęłam kurs, ale nie skończyłam, chyba jestm kompletne zero jesli chodzi o robienie zdjęć, choć kocham pstrykać! :)

  ReplyDelete
 3. Śliczne zdjęcia <3
  Masz talent ^^

  rilseee.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Sama chętnie poszłabym na taki kurs. :) Zachwyciły mnie zdjęcia kolczyka - jedna perspektywa, a tyle ujęć! :)

  ReplyDelete
 5. Świetnie Ci wyszły te zdjęcia!

  ReplyDelete
 6. świetnie wyszły te zdjęcia ;D

  ReplyDelete

Follow on Bloglovin
Follow on Bloglovin

Lookbook.nu

Total Pageviews