Friday 26 June 2015

Vilo 1972.


Hi hip hurra! Nadeszły wakacje. Czy w końcu? Powiem tak: po raz drugi w życiu na nie czekałam. Za pierwszym razem, gdy kończyłam gimnazjum i tym, czego pragnęłam najbardziej na świecie było opuszczenie mojego ówczesnego otoczenia; i teraz, gdy po prostu miałam wszystkiego dosyć, przerastało mnie, co rzadko mi się zdarza. Zapytacie - przez naukę? Otóż nie, gdyż w tej kwestii nie miałabym zbytnio prawa czuć się zmęczona... Bo choć średnia 5.44 w drugiej klasie liceum może być dla wielu nieosiągalnym marzeniem, lecz dla mnie osobiście - ujdzie. A biorąc pod uwagę fakt, iż zdobyta bez żadnego wysiłku - w najmniejszym stopniu nie zadowala. Mogło by być O WIELE lepiej. Grr. 
No ale do rzeczy. Skąd pomysł na dzisiejszy post? Otóż od miesiąca planowany, w zamiarze miał wyglądać k o m p l e t n i e inaczej. Letnia stylizacja,  sesja na plaży, przy klimatycznym świetle zachodzącego słońca - ahh, wprost idealnie na rozpoczęcie wakacji. Jednakże pogoda oczywiście mi tę jakże przepiękną perspektywę doszczętnie zniweczyła (choć narzekać nie mogę - wow! w końcu nawet w bluzie i kurtce było mi ciepło! wreszcie tegoroczny przedziwny mikroklimat mojej Gdyni choć trochę mi sprzyja). Jak zwykle zbulwersowana, rozhisteryzowana, nie wierzyłam w powodzenie w wykreowaniu tegoż posta - a tu proszę, dzięki mojej niezawodnej przyjaciółce po raz kolejny aż się męczyłam z żalem odrzucając nadprogramowe zdjęcia, poanieważ każde z ponad stu jej autorstwa w pełni spełniało moje standardowo nadmiernie wygórowane oczekiwania. Dzisiejsza stylizacja z bluzą mojej szkoły z kolei miała pojawić się dopiero we wrześniu - tak symbolicznie, na cześć mojego ostatniego (miejmy nadzieję) roku w jej murach, jak i mej edukacji szkolnej w ogóle. Jak to mówią, "kobieta zmienną jest", i chyba faktycznie tak jest, tak więc pokazuję ją dzisiaj. Ku czci moich ostatnich wakacji w życiu. Ostatnich, gdyż za rok będzie się to już nazywać "czteromiesięczne bezrobocie" ;)
Miłych, udanych, słonecznych i przede wszystkim UPALNYCH wakacji Wam wszystkim życzę! Buziaki :)

PS. Nie, nie wydaje Wam się. Dokładnie tydzień temu ubyło 20 cm moich ciemnoblond-kudłów :P

 
ph. Anita Szczepankiewicz
 
| Facebook | Lookbook | Instagram |

8 comments:

 1. Świetny, wygodny, luźny look :) lubię to :D

  ReplyDelete
 2. uwielbiam tego typu bluzy :)

  ReplyDelete
 3. Według mnie średnia wcale nie jest ważna ;) A lubię takie bluzy! ;)

  Mój blog - Klik. Zapraszam! ;)

  ReplyDelete
 4. Great photos!

  Please click on the link on my post
  http://helderschicplace.blogspot.com/2015/06/pieces-with-romwe.html

  ReplyDelete
 5. Torba super :)
  Pozdrawiam serdecznie, Mój blog/ KLIK :))

  ReplyDelete
 6. Wow! Twoja szkoła ma własne bluzy? No nieźle! I do tego jakie ładne :)
  http://monikaspassions.blogspot.com/

  ReplyDelete
 7. Ciekawa bluza. ;) Ja nie uważam, żeby średnia ocen była czymś istotnym, zwłaszcza w drugiej klasie. I tak nas nikt o to nie pyta.

  lady-aria.blogspot.com

  ReplyDelete
 8. Cudowne zdjecia. Bardzo podoba mi się taki styl ^^


  rilseee.blogspot.com

  ReplyDelete

Follow on Bloglovin
Follow on Bloglovin

Lookbook.nu

Total Pageviews