Wednesday 5 August 2015

Gdynia Fashion Street Summer 2015.

Witajcie, kochani.

Jak niestety nie miałam okazji Wam wcześniej wspomnieć, w dniach 2, 5 i 7 lipca brałam udział w warsztatach fotograficznych organizowanych przez Frames Studium Fotografii w Gdyni! Pierwszego dnia odbyły się zajęcia teoretycznego, drugiego - sesja z modelem oraz dwoma modelkami (30 osób podzielonych na trzy grupy, pracujące z każdym z modeli po godzinie), trzeciego zaś ocena trzech, w naszej opinii najlepszych, zdjęć. Z tym na szczęście nie miałam większego problemu... Pojawił się on jednak wtedy, gdy przyszło mi wybrać dodatkowe +/- 15 zdjęć, o zgodę na publikacji których mogliśmy się ubiegać. Cóż, w końcu zrobiłam ich aż 1248! Jednakże po kilku godzinach sortowania i przeglądania folderów, ostatecznie zdecydowałam się na moją TOP 18. Chociaż muszę przyznać, że teraz niektóre z nich już mniej mi się podobają, a inne może troszeczkę inaczej bym obrobiła... No nic. Gdy już uzyskaliśmy zgodę na podzielenie się nimi z "szerszą publicznością", akurat nie było mnie w Polsce, tak więc prezentuję je dopiero dzisiaj :) Oto i one!
 
TOP 3
 
Podczas ostatnich zajęć usłyszałam chyba najwspanialszy komplement, jaki mogłabym sobie wymarzyć, a mianowicie mam "inne spojrzenie", jakby filmowe... Niesamowicie mnie ucieszyły te słowa, gdyż w fotografii na ogół staram się iść "pod prąd", obierać inny punkt widzenia.
 
  
Na pierwsze dwa z nich postawiłam od razu, nawet już chyba w trakcie sesji. Co do trzeciego - miałam ogromne wątpliwości. Wahałam się wręcz do ostatniej chwili pomiędzy nim oraz dwoma innymi... Teraz po pewnym czasie dochodzę do wniosku, że mogłam zdecydować się właśnie na jedno z tych:
 

 
A oto pozostałe zdjęcia. Może nie stanowią one jednolitej całości, lecz zadaniem fotografów było wykonanie zdjęć całej sylwetki, portretów oraz zbliżeń na buty, ubrania oraz biżuterię, w związku z czym takie też postanowiłam umieścić w poniższym zestawieniu.
 
 
Nagrodą miał być bezpłatny udział w jednych z zajęć praktycznych Studia FRAMES. W założeniu przewidziano trzy wyróżnienia. Ostatecznie jednak poszerzono to grono. W dniu ogłoszenia wyników ujrzałam moje nazwisko na liście siedmiu szczęśliwców! Tak bardzo się cieszę, ponieważ byłam tam chyba najmłodsza, w dodatku otoczona kilkoma profesjonalistami, a pomimo to udało mi się! Jestem bardzo ciekawa tych zajęć, poniekąd już się nie mogę doczekać, bo te warsztaty naprawdę bardzo wiele mi dały... :)
 
Lokalizacja sesji: Gdynia Infobox
Stylizacja młodej projektantki mody - Mileny Wróblewskiej, www.milenawroblewska.pl
Kolekcja torebek Bożeny Pacan - Studio Kropki 3, www.kropki3.pl
Biżuteria - Anja Coraletti, www.anjacoraletti.pl
Modele Malva Models, www.malvamodels.com :
Klaudia i Agata oraz Borys
Make-up i stylizacja :
Agata Duszkiewicz
i Agata Witkowska
 
Warsztaty prowadzi wykładowca
i dyrektor artystyczny FSF:
Maurycy Śmierzchalski
Produkcja warsztatów :
Marzena Śmierzchalska
dyrektor FSF.
 
Asystenci :
Marta Pawłowska,
Radek Radziejewski,
Paweł Jaremczuk,
Andrzej Kornacki.


7 comments:

 1. Zdjęcia są śliczne. Masz ogromny talent! :)

  rilseee.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. no super! faktycznie wzrok masz hollywodzki! sama wzięłabym udział w takim evencie! no właśnie widzę, że ten Pan jest obyty w tych sprawach:D kochana skąd masz te cudne czarne szpileczki!

  ReplyDelete
 3. genialne zdjęcia! jakie świetne stylizacje:)

  ReplyDelete
 4. świetne zdjęcia i stylówki
  http://ka3iafashion.blogspot.com/ zapraszam do obserwacji a się odwdzięczę :)

  ReplyDelete
 5. The white dress looks great, and I want to use it to complement my modern bag. Thanks for sharing.

  ReplyDelete

Follow on Bloglovin
Follow on Bloglovin

Lookbook.nu

Total Pageviews